Sort by

isabelle has logged 143 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★
Edit this entry  
29
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Edit this entry  
26
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Edit this entry  
26
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Red Notice

Red Notice

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Edit this entry  
15
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Edit this entry  
13
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★½
Edit this entry  
11
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★½
Edit this entry  
29
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Edit this entry  
09
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★
Edit this entry  
09
Hush

Hush

2016
×
★½
Edit this entry  
01
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★
Edit this entry  
24
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
What's Your Number?

What's Your Number?

2011
×
★★★½
Edit this entry  
19
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Karen

Karen

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Cinderella

Cinderella

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
He's All That

He's All That

2021
×
Read the review Edit this entry  
21
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
It

It

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Swarm

The Swarm

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Z

Z

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Little Rascals Save the Day

The Little Rascals Save the Day

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Edit this entry