Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Matangi / Maya / M.I.A.

Matangi / Maya / M.I.A.

2018
×
★★★★
Edit this entry  
25
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Hannah Gadsby: Douglas

Hannah Gadsby: Douglas

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Ida

Ida

2013
×
Edit this entry  
06
Nobody Knows

Nobody Knows

2004
×
Edit this entry  
05
Mustang

Mustang

2015
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
02
It Follows

It Follows

2014
×
★★★½
Edit this entry  
15
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Two Days, One Night

Two Days, One Night

2014
×
★★★★½
Edit this entry