• American Pie 2

    ★★★½

  • Brokeback Mountain

    ★★★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Madonna: MDNA World Tour

    ★★★½

  • After We Fell

  • After We Collided

    ★★

  • The F**k-It List

    ½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★

  • Can't Hardly Wait

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Rush

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • Madonna - Madame X

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • The Evil Dead

    ★★★★

  • Bride Wars

    ★★★

  • Kate & Leopold

    ★★★★