• Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Far from the Tree

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Star Wars Biomes

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Day Sports Stood Still

    ★★

  • Us Again

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Batman: Death in the Family

    ★★

  • Soul

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • His House

  • Loop

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • The Gallows Act II

  • Countdown

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★

  • Secret Obsession

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Polar

    ★★★

  • The Lodge

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½