• Disney Gallery: The Book of Boba Fett

    ★★★½

  • Auswärtsspiel - Die Toten Hosen in Ostberlin

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • Black Crab

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Awake

    ★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • Spirit Untamed

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★