Sort by
  • Lover, Stalker, Killer

    ★★★½

  • Echo

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Get Gotti

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • NYAD

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Hijack

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • 100 Years of Warner Bros.

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • White House Plumbers

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Madoff: The Monster of Wall Street

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★