Sort by
  • Rampage

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • Ready Player One

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Peter Rabbit

    ½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Early Man

    ★★

  • Fifty Shades Freed

    ★½

  • The Post

    ★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Ghost Stories

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • mother!

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Battle of the Sexes

    ★★★

  • Darkest Hour

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Okja

    ★★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

  • Moana

    ★★★

  • Split

    ★★½

  • Jackie

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Finding Dory

    ★½

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Midnight Special

    ★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★

  • The Big Short

    ★★★★

  • Spectre

    ★★

  • The Peanuts Movie

  • The Martian

    ★★★★

  • Room

    ★★★★

  • Spotlight

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★½

  • Inside Out

    ★★★★