Sort by

Ben has logged 11 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
Ghost Stories

Ghost Stories

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
A Time to Kill

A Time to Kill

1996
×
★★★
Edit this entry  
16
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Edit this entry