• Kate

    ★★★½

  • He's All That

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jolt

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • We Broke Up

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • How It Ends

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Locked Down

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • A California Christmas

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • Pixie

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • The F**k-It List

    ★½

  • Desperados

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The High Note

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★½

  • Hooking Up

    ★★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Noelle

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★½