Ben_Roberts has logged 16 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry