• Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Rooney

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The House

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Grucifixion

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Nailhitter

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Nitram

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Time

    ★★½

  • Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Cristiano Ronaldo: Impossible to Ignore

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Unholy

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • The Beta Test

    ★★★★½

  • Dreams I Recall

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★★★★