• Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Gosford Park

    ★★★½

  • The Trip

    ★★★½

  • Hunger

    ★★★★★

  • Robin Hood

    ★★★

  • Contagion

    ★★★½

  • In Time

    ★★★

  • The Ghost Writer

    ★★★½