Ben has logged 11 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Future

The Future

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Crash

Crash

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Metropolis

Metropolis

1927
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
No Way Out

No Way Out

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Concrete Cowboy

Concrete Cowboy

2020
×
Edit this entry  
16
Carlito's Way

Carlito's Way

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Body Double

Body Double

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scarface

Scarface

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★½
Edit this entry  
04
The Keep

The Keep

1983
×
★★★★
Edit this entry