Sort by

Ben has logged 28 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Love, Death & Robots: Blindspot

Love, Death & Robots: Blindspot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: The Dump

Love, Death & Robots: The Dump

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Alternate Histories

Love, Death & Robots: Alternate Histories

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Little Big Man

Little Big Man

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Quatermass and the Pit

Quatermass and the Pit

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Make Us Dream

Make Us Dream

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Pit Stop

Pit Stop

1969
×
★★★
Edit this entry  
18
The Cry Baby Killer

The Cry Baby Killer

1958
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Into the Wild

Into the Wild

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Class of Nuke 'Em High

Class of Nuke 'Em High

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Virgin Spring

The Virgin Spring

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Devil's Rain

The Devil's Rain

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Rampage

Rampage

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Nanny

The Nanny

1965
×
★★★
Read the review Edit this entry