Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Whale Rider

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Pink Panther

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Shrek 2

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • The Good German

    ★★

  • Dead Ringers

    ★★★★★

  • The Fly

    ★★★★★