ben has logged 28 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
X2

X2

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Locked Down

Locked Down

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
X-Men

X-Men

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
There's Something About Mary

There's Something About Mary

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry