• Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Louis Theroux's Forbidden America

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Horror Noire

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Karen

  • King Richard

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • After We Fell

  • Vacation Friends

    ★★½

  • He's All That

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★