Sort by
  • Napoleon

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★

  • No One Will Save You

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Killer

    ★½

  • Strays

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • God Is a Bullet

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ½

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Blood & Gold

  • The Covenant

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Violent Night

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Autopsy

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Influencer

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Significant Other

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ½

  • Marlowe

  • Smile

    ★★★★½

  • Amsterdam