• Cyber Seduction: His Secret Life

    ★★★★★

  • Demolition Man

    ★★★★★

  • Tropic Thunder

    ★★★★★

  • Kung Fu Hustle

    ★★★★★

  • Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★★★

  • Airplane!

    ★★★★★

  • Band of Brothers

    ★★★★★

  • Hot Fuzz

    ★★★★★

  • Star Trek II: The Wrath of Khan

    ★★★★★