• South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

  • Adrienne

  • Upstairs

  • La contemplation du mystère

  • Nouveau-Québec

  • Tibbits Hill

  • Big Brother

  • Joutel

  • In the Jam Jar

  • F*ckin' Coffin!

  • Asmodeus

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Hands that Bind

  • No One Gets Out Alive

  • Bootlegger

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Noise of Engines

  • Frimas

  • Soumissions

  • Drunken Birds

  • Fanmi

  • Silent Land

  • Sundown

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • The Hand of God

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Wars

  • Candyman

    ★★½

  • Maria

  • Untold: Malice at the Palace

  • Weekday Night

  • The Green Knight

  • All the Streets Are Silent: The Convergence of Hip Hop and Skateboarding (1987-1997)

  • Nitram

  • Pig

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • Red Rocket

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • The Guide to the Perfect Family

  • Titane

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Compartment No. 6

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • A Night of Knowing Nothing

    ★★★★

  • The Story of Film: A New Generation

  • Annette

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Woodpecker

  • Damascus Dreams

  • Extraneous Matter

  • Lost Dans l'Paradise

  • LOVE-MOI

  • En tête de ligne

  • Small Talk

  • Aloners

  • Première vague

  • The Gig Is Up

  • Wrath of Man

    ★★

  • Donc, Socrate est mortel

  • The Diggers

  • Petit Tom

  • Like a House on Fire