BennyMzn has logged 223 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dinner for One

Dinner for One

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Clifford the Big Red Dog

Clifford the Big Red Dog

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Ron's Gone Wrong

Ron's Gone Wrong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Timecrimes

Timecrimes

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Slumdog Millionaire

Slumdog Millionaire

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Last Journey

The Last Journey

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Doors

Doors

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Hellbound

Hellbound

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Speed 2: Cruise Control

Speed 2: Cruise Control

1997
×
Read the review Edit this entry  
12
Red Notice

Red Notice

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Speed

Speed

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fabricated City

Fabricated City

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Friend Request

Friend Request

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Flashback

Flashback

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Superdeep

The Superdeep

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Halloween

Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Halloween

Halloween

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal

Mortal

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Becky

Becky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry