BennyMzn has logged 28 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Honest Thief

Honest Thief

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Orphanage

The Orphanage

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Protector

The Protector

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Enemy

Enemy

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Deliver Us from Evil

Deliver Us from Evil

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Fukushima 50

Fukushima 50

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jiu Jitsu

Jiu Jitsu

2020
×
Read the review Edit this entry  
15
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: The Drowned Giant

Love, Death & Robots: The Drowned Giant

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: Life Hutch

Love, Death & Robots: Life Hutch

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: All Through the House

Love, Death & Robots: All Through the House

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: The Tall Grass

Love, Death & Robots: The Tall Grass

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: Snow in the Desert

Love, Death & Robots: Snow in the Desert

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: Pop Squad

Love, Death & Robots: Pop Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: Ice

Love, Death & Robots: Ice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Love, Death & Robots: Automated Customer Service

Love, Death & Robots: Automated Customer Service

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Monster Calls

A Monster Calls

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Collateral

Collateral

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Advantages of Travelling by Train

Advantages of Travelling by Train

2019
×
Read the review Edit this entry