• Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

  • Murder on the Orient Express

    ★★

  • Justice League

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ½

  • Mom and Dad

  • The Death of Stalin

    ★★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Rough Night

  • The Book of Henry

    ½

  • Girls Trip

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Baywatch

  • Whitney: Can I Be Me

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • The Trip to Spain

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • The Boss Baby

    ★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • Logan

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Dave Made a Maze

    ★★★★

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Sherlock: The Final Problem

  • Assassin's Creed

    ★★

  • Passengers

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Collateral Beauty

  • Hi Stranger

  • Bad Santa 2

    ★½

  • Allied

    ★★½

  • Patriots Day

    ★★★

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Mindhorn

    ★★★

  • 13th

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Jackie

    ★★★★★

  • Free Fire

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Team Thor

  • David Brent: Life on the Road

    ★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • The Girl with All the Gifts

  • Suicide Squad

  • Bad Moms

    ★★

  • Jason Bourne

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • The Shallows

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • The Deluxe

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Raw

    ★½

  • Toni Erdmann

    ★★★★

  • Money Monster

    ★★