• Batman Begins

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • The Watch

    ★½

  • Batman & Robin

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Dave Made a Maze

    ★★★★

  • Bad Santa 2

    ★½

  • The Book of Henry

    ½

  • The Shop Around the Corner

    ★★★★★

  • The Muppet Christmas Carol

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • The Room

    ½

  • Miracle on 34th Street

    ★★½

  • Annie Hall

    ★★★★★

  • A Fistful of Dollars

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★½

  • Wristcutters: A Love Story

    ★★★½