Sort by
  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ½

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Emancipation

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Last Week

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Walden

  • The Munsters

    ★★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Walk Up

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

  • Padre Pio

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★½

  • Bones and All

    ★½

  • Sr.

    ★★★

  • Athena

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Natchathiram Nagargiradhu

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Clerks III

    ★½

  • Fairytale

    ★★★★

  • Human Flowers of Flesh

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★

  • You Have to Come and See It

    ★★★★

  • Hustle

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Pacifiction

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Stars at Noon

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★★

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★½

  • Brother and Sister

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ½

  • EO

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Scarlet

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½