baradetski has logged 16 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Siberia

Siberia

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
The Salt of Tears

The Salt of Tears

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
Edit this entry  
26
Siberia

Siberia

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Umweg

Umweg

1981
×
★★★★
Edit this entry  
14
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Jesus Rolls

The Jesus Rolls

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Knight of Cups

Knight of Cups

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
A Child’s Garden and the Serious Sea

A Child’s Garden and the Serious Sea

1991
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Knight of Cups

Knight of Cups

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry