Sort by
  • The Spaghetti Stains

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Miss Bala

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Apollo 11

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • The Mule

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Creed II

  • Instant Family

  • Bird Box

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

  • Hotel Mumbai

    ★★★★

  • The Nightingale

    ★★★★½

  • Free Solo

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Tag

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Pacific Rim: Uprising

  • Blockers

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

  • Black Panther

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Den of Thieves