RSS feed for benschmidt
  • Devs

    ★★

  • Funny Face

    ★★★★

  • The Skywalker Legacy

    ★★★½

  • The Reagan Show

    ★★½

  • The Hunger

    ★★★½

  • Elizabeth

    ★★

  • Hillary

    ★★

  • Spanglish

    ★½

  • The Naked Kiss

    ★★★

  • 3:10 to Yuma

    ★★★½

  • The Two Bills

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Waiting for Guffman

    ★★★

  • Paper Moon

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Winter Light

    ★★★

  • Big

    ★★★★

  • Snake Eyes

    ★★★½