Sort by
  • 5lbs of Pressure

    ★★

  • Spaceman

    ★★★½

  • This Is Me…Now

    ★½

  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Madame Web

  • Upgraded

    ★★

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Argylle

    ★★½

  • Love Me

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • It Happened One Weekend

  • Wonka

    ★★★★

  • The Naughty Nine

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Leo

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Wish

  • The Marvels

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Kitchen

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • Hellcat

  • To Fall in Love

  • From This Small Place

  • Long December

  • The ABCs of Book Banning

    ★★½

  • Red, White and Blue

    ★★½

  • Poison

    ★★★½

  • Island in Between

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Ramona at Midlife

  • No One Will Save You

    ★★★

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John & Yoko

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Peasants

    ★★★★

  • Io Capitano

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★½

  • The Last Repair Shop

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • NYAD

    ★★

  • The Promised Land

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • American Symphony

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • Rustin

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Mission

    ★★★

  • El Conde

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★½

  • The After

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • New Life

  • The Monkey King

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Barber of Little Rock

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★★