Sort by

bensears has logged 22 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Home Is Somewhere Else

Home Is Somewhere Else

2022
×
Edit this entry  
27
Bros

Bros

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Greatest Beer Run Ever

The Greatest Beer Run Ever

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Waiting for the Light to Change

Waiting for the Light to Change

×
Edit this entry  
21
The Grotto

The Grotto

×
Edit this entry  
20
Always, Lola

Always, Lola

×
Edit this entry  
19
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sherlock, Jr.

Sherlock, Jr.

1924
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Blonde

Blonde

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Carmen

Carmen

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Me Little Me

Me Little Me

2022
×
Edit this entry  
07
The Moon & Back

The Moon & Back

2022
×
Edit this entry  
06
M

M

1931
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Tale of the Princess Kaguya

The Tale of the Princess Kaguya

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Elvis

Elvis

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Trip to the Moon

A Trip to the Moon

1902
×
Read the review Edit this entry  
02
The Wrestler

The Wrestler

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Pinocchio

Pinocchio

2022
×
★★
Read the review Edit this entry