Sort by
  • Hell or High Water

    ★★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • Kiss Kiss Bang Bang

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Cryo

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • PlayTime

    ★★★★★

  • Thunder Road

    ★★★★★

  • Gizmo

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★