Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Make Me Believe

  • You Do You

  • Deniz Göktaş: Selam Selam

    ★★★★

  • selim

  • BEEF

    ★★★★

  • 109

  • Unlocked

    ★★½

  • Love to Hate You

  • Kutsal Damacana 4

    ½

  • Don't Leave

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Cici

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Stormers

  • hell is empty, all the devils are here

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★

  • The Address

    ★★★

  • White Noise

    ★★

  • Fall

    ★★

  • Heartsong

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Persuasion

    ★½

  • Close

    ★★★½

  • Leila's Brothers

    ★★★★½

  • balconies where i met with solomon

  • Burning Days

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Senior Year

  • for beginners: vertigo

  • The Resistance

    ★★

  • Wild Abandon

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Thirty-Nine

    ★★★½

  • Nest

  • Starfuckers

  • Forgive Us Our Trespasses

  • The 355

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Plastic Dream

  • Stiletto

  • Between Two Dawns

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Parallel Mothers

  • Distance

  • A Hero

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Hit the Road

    ★★★★½

  • Compartment No. 6

    ★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Diamond Sea