Sort by
  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Fenced In

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ½

  • Get the Goat

    ★★★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • The Addams Family

    ★★★★½

  • Monica and Friends: Bonds

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Trolls

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Pan

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Maleficent

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★

  • The Heat

    ★★★★½

  • About Time

    ★★★★★

  • Man of Steel

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • Snow White and the Huntsman

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★