Sort by
  • Champions

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • White Noise

  • Bullet Train

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Black Bird

  • Persuasion

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Candy

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Intrusion

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Lamb

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

  • New York City Ballet

  • Things Heard & Seen

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★

  • Moxie

  • WandaVision

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Emma.

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • Doctor Sleep

  • The Mandela Effect

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Saint Maud

  • The Goldfinch

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • K-12

  • The King

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home