Reely Bernie has logged 11 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★
Edit this entry  
27
The Great Beauty

The Great Beauty

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nobody

Nobody

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

2021
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Three Burials of Melquiades Estrada

The Three Burials of Melquiades Estrada

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Luck of the Irish

The Luck of the Irish

2001
×
★½
Edit this entry  
14
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
11
Silverado

Silverado

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Pan's Labyrinth

Pan's Labyrinth

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Edit this entry