Sort by
  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Ladies of the '80s: A Divas Christmas

    ★★★½

  • Candy Cane Lane

    ★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★

  • Genie

    ★★★½

  • EXmas

    ★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★★

  • Escaping Twin Flames

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • What Happens Later

    ★★★½

  • Locked In

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • Dear David

    ★½

  • The Puppetman

    ★★★

  • Lessons in Chemistry

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • Foe

    ★★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★½

  • The Blind

    ★★★

  • A Little Life

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Love Is in the Air

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • V/H/S/85

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • After Everything

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Wicked Little Letters

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • The Unbinding

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ½

  • Never Let Him Go

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Good Mother

    ★★

  • All Fun and Games

    ★★★

  • Kandi Burruss and Todd Tucker's The Pass

    ★★★

  • Retribution

    ★★★½

  • Strays

    ★★★½

  • Mates

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Lost Flowers of Alice Hart

    ★★★★½

  • River Wild

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Where the Devil Roams

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • See You on Venus

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★★½

  • Elevator Game

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

    ★★★½