Sort by
  • 65

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • JUNG_E

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

  • Babylon

    ★★★★½

  • Call Me Miss Cleo

    ★★★★

  • The Holiday Sitter

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • National Theatre Live: The Seagull

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Tell It Like a Woman

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Sunny Laprade: Queer Enough

    ★★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • The Flying Sailor

    ★★