Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Secret Headquarters

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Mars One

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City