• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • A Laboral Day

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • New Indians: el camino del grunge

    ★★★

  • Montevideo vampiro

    ★★★½

  • La vagancia

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Los visionadores

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Bad Christmas

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Una tumba para tres

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Psychophony

    ★★★★★

  • Paintball Massacre

    ★★★

  • On The Third Day

    ★★★½

  • Retratos

    ★★★½

  • From the forest

    ★★★

  • Anansi

    ★★½

  • El Maleditado

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ½

  • Notes for My Son

    ★★★

  • Homage to the work of Philip Henry Gosse

    ★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • The Unburied Corpse

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Prolepsis

    ★★★★

  • Originless

    ★★★

  • Embryo

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Proyecto Eolo

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Meander

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • El elemento enigmático

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Coven

    ★★★★

  • Twisting the Aces

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Lejos de casa

    ★★★½

  • So Much Love to Give

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • The Human Voice

    ★★

  • Red Screening

    ★★★★½

  • Freaks – You're One of Us

    ★★★½

  • Unknown Origins

    ★★★½

  • Urubú

    ★★

  • Sky Sharks

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Shakespeare’s Shitstorm

    ★★★½

  • The Crimes That Bind

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★½

  • Lurkers

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½