Sort by
  • Fast X

    ★½

  • Fool's Paradise

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Beast

    ★★½

  • Of an Age

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★