Sort by
  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • A Short Story

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Hemingway

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • The Devil Below

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Boss Level

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★