Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Silenced

Silenced

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Love Stories Only Last 90 Minutes

Love Stories Only Last 90 Minutes

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
In the Tall Grass

In the Tall Grass

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Her

Her

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Don't Call Me Son

Don't Call Me Son

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry