• John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Spectral

    ★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★

  • Suicide Squad

  • Batman: The Killing Joke

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Central Intelligence

  • Piper

    ★★★★

  • Finding Dory

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★½

  • Almost Adults

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

  • The Neon Demon

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★½

  • Money Monster

  • Always Shine

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Keanu

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★

  • London Has Fallen

    ★½

  • Midnight Special

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Zoolander 2

  • Blue Mountain State: The Rise of Thadland

    ★½

  • The Fundamentals of Caring

  • Manchester by the Sea

    ★★★★½

  • Operation Avalanche

    ★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★★½

  • How to Be Single

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

  • Space Cop

    ★★★★

  • Sherlock: The Abominable Bride

  • The Revenant

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • Chi-Raq

    ★★★★½

  • Creed

  • The Night Before

    ★★½

  • The Big Short

    ★★★★½

  • Freaks of Nature

  • Spectre

  • Lazer Team

    ★½

  • How to Plan an Orgy in a Small Town

    ★★½

  • The Intern

  • Trumbo

    ★★★

  • The Martian

    ★★★

  • The Visit

    ½

  • Spotlight

    ★★½

  • Steve Jobs

    ★★★½

  • Room

    ★★★½

  • Anomalisa

    ★★★★★

  • Legend

    ★½

  • No Escape

    ★★★½

  • American Ultra

  • Macbeth

    ★★★★½

  • People, Places, Things

    ★★½

  • Turbo Kid

    ★★★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★

  • The Gift

    ★★★★½

  • By Sidney Lumet

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Absolutely Anything

    ★★

  • Ted 2

  • Inside Out

  • Hot Girls Wanted