Callum has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry