Sort by
  • The Nun II

  • Ahsoka

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Chupa

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Plane

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Father of the Bride

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Last Seen Alive

    ★½

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Moon Knight

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★

  • How Did We Get Here?

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★

  • Bubble

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Mixtape

    ★★