Sort by

Aldo has logged 19 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Eternals

Eternals

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Sir Alex Ferguson: Never Give In

Sir Alex Ferguson: Never Give In

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Save Ralph

Save Ralph

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
To Olivia

To Olivia

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
SAS: Red Notice

SAS: Red Notice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry