Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Uncharted

  • Scream

  • The Black Phone

    ★★½

  • Dune

    ★★

  • Cherry

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Waves

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Edge of Winter

    ★★½

  • Scream 4

  • Exam

    ★½

  • Final Destination 3

    ★★★★★

  • Scream 3

  • Rush Hour

  • Scream 2

  • Scream

    ★★★★★

  • Untitled Fred Astaire Biopic

    ★★★★★