Sort by
  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • The Valet

    ★★½

  • Sin City

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • 27 Dresses

    ★★★★

  • Morbius

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Descendants 3

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Shrek

    ★★★★★