RSS feed for BigJDog
  • American Graffiti

    ★★★★

  • Dreamcatcher

    ★★★★

  • Glass

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Deep Impact

    ★★★★

  • X-Men: The Last Stand

    ★★★★

  • Split

    ★★★★

  • Cellular

    ★★★★

  • Unbreakable

    ★★★★½

  • The Innocent Man

    ★★★★

  • The Real Glory

    ★★½

  • Keoma

    ★★

  • Arrival

    ★★★½

  • Paths of Glory

    ★★★½

  • 12 Years a Slave

    ★★★★½

  • Backdraft

    ★★★★

  • The Treasure of the Silver Lake

  • Three