Sort by
  • The Bastard Son of Goatman

    ★★★★★

  • Napoleon

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Equalizer 3

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • The Flash

    ½

  • Birdeater

    ★★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Unidentified

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Carmen

    ★½

  • The Menu

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Broker

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Talking About the Weather

    ★★½

  • One Year, One Night

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Eternals

  • The Black Phone

    ½

  • Squid Game

    ★★★

  • Kate

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Free Guy

    ½

  • Old

    ½

  • Nitram

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Drive My Car

  • After Yang

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Cosmic Sin

    ½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Flee

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★★★

  • The Dry

    ★★½

  • Mank

    ★★½

  • Sock Six

    ★★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★